Eey Tayyip, çok atıyorsun

 

Eey Tayyip,

Senin izinin olmadan Türkiye’de hiçbir gazete hiç birşey yazamaz.

Senin kapıkulu gazeten Akit yine açmış ağzın,ı yummuş gözünü, Merkel Hitler’den betermiş. Aslında bir yerde senin her gün söylediklerini tekrarlıyor Akit.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinda büyüyen Türkiye’den rahatsız olan ve bunu alenen dile getiren AlBildschirmfoto 2017-07-26 um 18.59.00manya, Hitler dönemini aratmayan uygulamalara başladı. Türk hastalara bakılmayan Almanya’da, Türk işçiler işten çıkarılıyor, ev arayan gurbetçilerimize ev dahi kiralanmıyor.

Hepsi yalan Tayyip.

Bir: senin önderliğinde Türkiye’nin büyüdüğü falan yok. Tepetaklak gidiyor, borçlar içinde batıyor. İşsizlik zirvede.

İki: Senin, ve senin peşinden gelen yalakaların gerçekten büyük cahil olmaları gerek. Bak Tayyip benim ailemden birçok insan Hitler tarafından kamplarda yok edildi. Bu insanlık faciası daha beter bir şekilde Almanya’da yaşanıyor demekle bana da hakaret ediyorsun. Tayyip, belki senin en büyük arzun küçük bir Hitler olmak, belkide olursun Allah, peygamber deyip. Ama Almanya’yı böyle karıştırma bu işlere.

Üç: Türk hastalara bakılmayan, Türk işçilerin işten çıkarıldığı, Türklere ev vermeyen Almanya. Herhalde Tayyip, bunlarıda sen Akit’ e yazsınlar diye verdin. Bana bir tane Türk olduğu için hastahaneye alınmayan Almanya‘ daki Türk’ün adını versene. Biliyorum öyle biri yok. Çünkü böyle bir isim sende olsa Tayyip, her gazetede yazdırırdın bunu. Yine kuru sıkı atıyorsun işte.

Tayyip biliyor musun senin yalanların, hakaretlerin beni ne üzüyor, ne de sinirlendiriyor. Sen dengeyi yitirmişin artık, doktorlar, Bakırköy falan bile seni artık kurtaramaz.

Beni asıl üzen nedir biliyor musun?

Senin gibi bir despotun arkasından giden %50, hem Almanya’ daki, hem Türkiye’deki yüzde elli.       

 

Enter the text or HTML code here

Kommentar verfassen